Nowoczesne meble można wykonywać z bardzo funkcjonalnych i zaawansowanych technologicznie tworzyw. Dzięki temu meble są nie tylko piękne, ale również doskonale sprawdzają się w różnorodnym środowisku. Są wodoodporne, mało podatne na wilgoć oraz uniemożliwiają grzybom i bateriom rozwój na ich powierzchni. 
Jeśli zajmujesz się produkcją mebli i zależy Ci na tym, aby Twoje produkty były możliwe najwyższej jakości, to polecamy Ci odwiedzić stronę internetową sassc.com.pl i sprawdź ich ofertę już teraz. U nich znajdziesz między innymi wysokiej jakości i bardzo profesjonalne płyty Kronospan oraz produkty innych znanych marek, które idealnie sprawdzą się w Twoim zakładzie podczas produkcji wysokiej jakości produktów. 
Firma SAS specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnych narzędzi oraz materiałów do produkcji mebli. W ich ofercie dostępne są tylko i wyłącznie produkty wysokiej jakości, od znanych i cenionych producentów. Dzięki bardzo szerokiej ofercie u nich każdy porządny zakład stolarski znajdzie coś dla siebie. 

Dodano: 2018-06-09


SZCZEGÓŁY


Nazwa: SAS Sp. z o.o.

Adres: Bukowska 15

Miejscowość: Stęszew

Kod pocztowy: 62-060

Telefon: +48 61 81-34-232

Link: Płyty kronospanOCEŃ NAS
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)SĄSIEDNIE FIRMYsample33

Nova Group Sp. z o.o.

sample33

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

sample33

HOL-MAX© Copyright 2019 www.mp2016.pl